Ohraňovanie a ohýbanie

Ohraňovanie a ohýbanie

Naša spoločnosť vlastní jeden moderný CNC ohraňovací lis od firmy TRUMPF, TruBend 5085. Táto technológia nám umožňuje zefektívňovať výrobný proces a uvádzať na trh tie najkvalitnejšie výrobky..

 

Ohraňovanie a ohýbanie rôznych druhov plechu vykonávame na zákazku, podľa individuálnych potrieb zákazníka. Náš stroj sa vyznačuje vysokou konštantnou uhlovou presnosťou dosiahnutou CNC programovaním. Veľká presnosť stroja spolu so širokou paletou dostupných nástrojov umožňuje riešiť jednoduché i veľmi komplikované tvary ohybov. Najväčšou výhodou tejto technológie je práve vysoká kvalita a presnosť ohybov.

Ohraňovací lis spĺňa tie najprísnejšie bezpečnostné kritériá, na ktoré sa v našej spoločnosti kladie veľký dôraz.

Technická Špecifikácia

Trubend 5085

Moderný CNC ohraňovací lis od firmy TRUMPF
Ohraňovacia sila: 850 kN
Ohraňovacia dĺžka: 2210 mm
Stavaná výška: 615 mm
Ohraňovanie plechu je možné až do hrúbky 10 mm (v závislosti od druhu plechu a dĺžky ohranenia)
2-osový CNC riadený systém dorazov
Ohyby s presnosťou +/- 0,1 mm
Technika štyroch valcov namiesto dvoch: dvojnásobná presnosť vďaka rovnomernému rozloženiu tlaku na celej dĺžke barana stroja
Uhlový senzor ACB pre presnejšie meranie a riadenie uhla ohybu (automaticky kontrolované ohýbanie)

 

Fotografie k produktu

{FOTO_ALT}
{FOTO_ALT}
{FOTO_ALT}
{FOTO_ALT}
{FOTO_ALT}
{FOTO_ALT}

 

Obchodné podmienky

  1. Východzí materiál je vyznačený vo výrobnej dokumentácii, ktorá je archivovaná, a preto je možné aj dodatočne dodať materiálový atest k požadovanému výrobku.
  2. Podklady pre ohýbanie sú spracované podľa výkresovej dokumentácie (DXF,DWG,Para Solid,3D Iges,ACIS,STEP,Pro Engineer,CATIA ...) dodanej mailom, faxom alebo osobne.
  3. Štandardný dodací termín z materiálu na sklade je od 3 do 10 pracovných dní po potvrdení objednávky, expresné objednávky za príplatok. Dodacia parita EXW výrobca, alebo po dohode je možný dovoz dopravou MOLPIR, s.r.o. na miesto určenia.
Ohraňovanie a ohýbanie
Zaujala vás táto ponuka?